Sponsorluk Bilgileri

İhlas Vakfı Kariyer Akademisi’nin bu yıl 10.’sunu düzenleyeceği Kariyer Zirvesi, 11 - 13 Temmuz 2016 günleri, İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşiyor.

İş, siyaset ve bürokrasi dünyasının duayenlerinden “başarılarla dolu meslek hayatları”nın sırlarını dinleyip öğrenmek üzere, Türkiye’nin 100 üniversitesinden ve 29 farklı ülkeden 1250 yetenekli genç, iş ve hayat tecrübesinin püf noktalarını öğrenmek üzere “ustalarla” buluşuyor.

“Ustalar”la günümüzün çıraklarını bir araya getirecek olan Kariyer Zirvesi 2016’ün bu seneki teması: “Teknoloji ve Gençlik”

Kariyer Zirvesi’ne katılacak Türkiye’nin çeşitli yerlerinden İstanbul’a gelen 1250 üniversite öğrencisinin tüm ulaşım ve konaklama giderleri sosyal sorumluluk kapsamında Akademimiz ve sponsor kuruluşlar tarafından karşılanmaktadır. Kariyer Zirvesi ile birlikte, ayrıca bir gün “İş hayatına hazırlık seminerleri” ve bir gün “İş yeri gezileri” ile “İstanbul Kültür Gezileri” düzenlemekteyiz.

Türkiye’nin önde gelen sanayici, işadamı ve yöneticilerinin;  kaliteli, seçkin ve bilgili genç insan kaynağı ile buluşma noktası Kariyer Zirvesi, gençlerimizin geleceği için kuruluşunuzun etkili bir kurumsal sosyal sorumluluk projesi olacaktır.

Türkiye’de sektörünün önemli markalarından olan kuruluşunuzun kurumsal olarak bu önemli zirvede yer alarak çalışmalara güç katacaksınız.