Katilim Başvurusu

Kayıt
Kayıt formunun doldurularak ödeme bilgileri (banka dekontunun bir kopyası veya kredi kartı bilgileri) ile birlikte gönderilmesi ön kayıt için yeterli olacaktır.

Banka Transferleri
Katılım Ücreti banka hesabına havale edilecektir.
Kesin kayıt, konferans ödemesinin havale ya da kredi kartı yoluyla yapılmasından sonra gerçekleşir. Organizasyon Komitesi'nin konferans akışında ve programında değişiklik yapma hakkı saklıdır. Fatura, programın gerçekleştiği tarihi takip eden hafta içinde elinize ulaşacaktır.

İptal ve Değişiklik
İşlerinizin yoğunluğu nedeniyle programa katılmanız imkansızlaşırsa, zirvenin başlama tarihinden 2 gün öncesine kadar yapılan yazılı iptal başvurusuyla katılım bedeliniz iade edilecektir. İade süresi zirve tarihinden iki gün öncesinde sona erer. Bu tarihten sonra iade yapılamaz. Tüm iade talepleri yazılı olarak yapılmalıdır.

Online Kayıt
Kariyer Zirvesi'ne www.kariyerzirvesi-tr.com'dan online kayıt yaptırılabilir. Web yoluyla kayıt yaptıran katılımcılarımızın, katılım belgelerini konferans süresince yanlarında bulundurmalarını önemle rica ederiz.

Kayıt Alanı
Konferans katılımcılarının kayıtları konferans merkezinin girişinde zirve günü kayıt masasında 08:00 – 09:30 saatlerinde yapılacaktır.


Ön Kayıtlı Katılımcılar
Ön kaydını yaptırmış ve kabul formunu almış katılımcılar konferans günü, soyadına göre alfabetik olarak ayrılan masalardan yaka kartı, katılım sertifikası ve konferans programının bulunduğu kayıt zarflarını alacaklardır. Katılım ücretleri karşılığı verilecek faturalar, kayıt zarflarının içinde yer alacaktır.

Yeni Kayıtlar
Kayıt yaptırarak konferansa katılmak isteyenler, yeni kayıt formlarını doldurduktan sonra bankadan veya kredi kartı ile ödeme yapabileceklerdir. Kayıt formu ve ödeme bilgileri ile birlikte yeni kayıt masasına başvuran katılımcılara kayıt zarfları verilecektir.

Yaka Kartları
Yaka kartı olan katılımcılar konferans merkezine girebilecekler, yemek, ikram ve çay/kahve servisinden faydalanabileceklerdir. Bu nedenle, konferans süresince yaka kartlarının takılması, organizasyonun aksamadan yürütülebilmesi ve katılımcılara daha iyi hizmet verilebilmesi açısından büyük önem taşımaktadır.

Katılım Ücretine Dahil Olan Hizmetler
ümantasyonu ve CD'leri
Zirve tarihlerinde öğle yemekleri
Zirve tarihlerinde kahve ve çay servisleri

Danışma
Katılımcılar, konferans hizmetleriyle ilgili her türlü bilgiye, konferans merkezi girişine kurulacak danışma masasından ulaşabileceklerdir. Ayrıca katılımcıların tur, otel, ulaşım vb. talepleri de yine buradan karşılanacaktır.

Internet Cafe
Konferans ve fuar katılımcılarının e-postalarına ulaşabilecekleri bir internet cafe kurulacaktır.

Otopark
Ücretli otopark ve güvenlik ekibi mevcuttur.

Konferans Organizasyonu
Katılımcıların konferans organizasyonuna yönelik tüm sorularına kayıt masasından cevap verilecektir.

Kariyer Zirvesi İletişim Merkezi
Tel : 0 212 451 49 00
Faks : 0 212 503 53 00
E-posta : bilgi@kariyerakademi.com